Eurohoist švenčia 15 METŲ

Eurohoist (2021 m. birželio 23 d.) – korporacijos įmonė „Mixer Hoisting“ mini savo 15-metį, švęsdama savo komandos narius ir vietos bendruomenę.
Eurohoist gaminiai jau 15 metų įgalina pastatų tiekimą, statybą, medžiagų tiekimą. Jie sukurti ir pagaminti siekiant užtikrinti neprilygstamą kokybę, ilgalaikę vertę ir aukščiausios klasės našumą. Sukurti atsižvelgiant į klientą, Eurohoist gaminiuose yra kruopščiai sukurtų detalių, užtikrinančių paprastą, intuityvų ir, svarbiausia, patikimą gaminių veikimą.
„Norėčiau pasveikinti mūsų atsidavusią „Mixer“ komandą su 15 metų atsidavusiomis paslaugomis pramonei, mūsų klientams ir platintojams“, – sakė generalinis direktorius Yan, generalinis direktorius. „Jų sunkus darbas ir atsidavimas yra priežastis, dėl kurios MIxer yra pramonės lyderis ir vertinamas mūsų vietos bendruomenės narys.
„Mums svarbu parodyti savo dėkingumą mūsų komandos nariams ir vietos bendruomenei už visą jų paramą per pastaruosius 15 metų“, – sakė Yan. „Mūsų sėkmė grindžiama mūsų komandos narių ir jų šeimų atsidavimu.

QQ图片20210707110951


Paskelbimo laikas: 2021-06-24